Seo Nedir

Uzman Seo Kimdir ?

SEO : ( Search Engine Optimization ) Arama Motoru Optimizasyonu manasına gelmektedir. Uzman seo, arama motoru kriterlerine sadık kalan, üst sıralarda çıkmak için spam yapmayan, sabırla çalışmalarını devam ettiren, arama motoru kriterleri ve değişikliklerini takip eden bilgi sahibi kişilere denir.

Bunlara Dikkat Edin

* 1-2 ayda sitenizi 1 sayfaya taşırım diyenlere... * Düşük ücretlerle ilk sayfa vadedenlere... * Tatmin edici sorularınıza cevap bulamıdıklarınıza... * Diğer birçok siteye bağlantı yaparak sitenizi yükselteceğini söyleyenlere... * Giriş sayfalarında diğer müşterilerinin bağlantılarını yerleştirenlere... * Herhangi bir sıra garantisi verenlere

Optimizasyon Teklifi İste

Çalışma yapılacak web sayfası, hedef kitlesi ve müşterilerini bize iletirseniz sizlere 1-4 iş günü arasında optimizasyon SEO alternatif seçenekler olan teklifimizi göndereceğiz. Teklif istemek için TIKLAYINIZ.

Çalışma Tercihi Yap

Sizlere gelen teklifte çalışma zamanı ve tekniklerine göre alternatif optimizasyon SEO çalışmaları teklifleri göreceksiniz. Sizlerin bütçe ve hedefine göre bu tekliflerden istediğinizi seçebilirsiniz..