Mobildiri Veli Bilgilendirme Sistemi

Mobil İletişim

Anaokullar ile veliler arasında ki iletişimde devir yaratan Mobildiri Veli Bilgilendirme Sistemi sayesinde sağlıklı, hızlı ve güvenilir bilgilendirme yaparken, kağıt, kartuş, enerji, zaman tasarrufu yaparak eğitimin daha verimli olmasına katkı sağlıyoruz.


Lider Kurumsal Ekonomik Hızlı Güvenilir Veli Bilgilendirme Sistemi


Eğitime Destek

Okul öncesi eğitimde aile katılımı ve öğretmen, kurum, aile iletişimi çocuğun gelişimine katkı sağlaması için sağlıklı bir şekilde yapılması gerekmektedir. Okulda verilen eğitimin evde de devamını sağlamak, eğitimin pekişmesine ve alınan temel bilgilerin doğru bir şekilde çocuğun algılamasına sebep olur. Mobildiri okul - öğretmen - aile üçgeni arasında doğru bilgi akışını sağlayarak okul öncesi eğitime ciddi destek sağlamaktadır. Daha sağlıklı ve hızlı ilerlemenin ve çocuğun gelişiminin pozitif etkilerinin artmasını sağlamaktadır.

Çevreci Uygulama

Mobildiri çevreci bir uygulama olarak ta ön plana çıkmaktadır. Kağıt tasarrufu sağlayarak işlemlerin elektronik ortamda yapılmasıyla her okulun yılda 3-6 çam ağacının kesilmesinin önüne geçmesine katkı sağlamaktadır.

Güncel Çözümler

Mobildiri sektörün ihtiyaçları çerçevesinde kendini geliştirip güncelleyip çözümler sunabilmektedir. Servisler de çocukların unutulması ile çıkan kargaşanın önüne yoklama modülüyle geçmiş, veliler çocuklarının nerede olduğu bilgisini zaman bilgisiyle beraber takip edebilmektedir.s