Optimizasyon Teknikleri

Optimizasyon Nasıl Yapılır

Optimizasyon Teknikleri; arama motorlarının sıralama yapmakla ilgili koydukları kriterleri yerine getirme işlemlerinin bütünüdür. Her arama motorunun kendine has kriterleri olduğu gibi, ortak kriterleri de mevcuttur. Optimizasyon yaparken hangi arama motoruna göre yapılıyorsa, o arama motoru kriterleri baz alınır. Ülkemizde en çok kullanılan google arama motorunun bir çok bilinen kriterleri yanında firmanın açıklamadığı gizli kriterleri de vardır. Profesyonel SEO'lar bu gizli kriterleri değişik çalışmalarla çözmeye çalışıp edindikleri bilgileri web sitelerinde uygularlar.

Optimizasyon meta tag ayarlaması olacak kadar basit değildir. Piyasada bir çok kişi veya kurum sitede meta tagları ayarlayarak optimizasyon yaptıklarını iddia ederek iş yapmaktadırlar. Web sitenizi profesyonel SEO hizmeti vermeyen bu tip kişi ve kurumlara teslim ettiğinizde hem zaman, hem para, hemde sitenizin spam yemesine sebep olabilirsiniz. Unutmayın ki web siteniz; işinizde güçlü bir tanıtım ve gelir getirici bir çalışanınızdır.

Web sitenize yapacağınız yatırımlar zaman içinde size çok daha fazlasıyla döneceği gibi, kurumsal kimliğinizin tanınmasında, firma bilinirliliğinizin artmasında, firmanıza olan güvenin artmasında da büyük faydalar sağlayacaktır.

Arama motoru optimizasyonu zaman isteyen, takip isteyen ve bilinçli çalışmalar gereken profesyonel bir çalışmadır. Google optimizasyon çalışması yapıp sitelerinizi 1-2 ayda 1 sayfaya çıkaracağını iddia eden kişi ve kurumların yapabilecekleri bir hizmet değildir. Bilgi ve profesyonel çalışma gerektirir.

Bir çok kurumun ve kişinin web tasarımla, google optimizasyonun aynı olduğu hatasına düşmesi sebebiyle web siteleri milyonlarca site içinde kaybolmasına sebep olmaktadır. Google Optimizasyon kendi başına ayrı bir konudur. Bilgi, araştırma ve özel çalışma gerektiren bir meslektir.

Kurumsal Seo

Optimizasyon Teklifi İste

Çalışma yapılacak web sayfası, hedef kitlesi vemüşterilerini bize iletirseniz sizlere 1-4 iş günü arasında optimizasyon SEO alternatif seçenekler olan teklifimizi göndereceğiz. Teklif istemek için TIKLAYINIZ.

Çalışma Tercihi Yap

Sizlere gelen teklifte çalışma zamanı ve tekniklerine göre alternatif optimizasyon SEO çalışmaları teklifleri göreceksiniz. Sizlerin bütçe ve hedefine göre bu tekliflerden istediğinizi seçebilirsiniz..