Sanal Tur

Panoramik Sanal Tur

Günümüzde görsellik inanılmaz önemlidir. Özellikle hizmet sektöründe bir kat daha önemli. Verdiğiniz hizmeti ve hizmet verdiğiniz mekanı görsel show'a dönüştürelim.

Firmanıza müşterileriniz veya müşteri adaylarınız gelmeden internet üzerinden gezer gibi dolaştırmaya ne dersiniz. Gözle gördüğünüz tüm detayları, mekan, oda, bölme arasından geçerek gezdirelim. Müşterilerinize firmanızı daha detaylı tanıma imkanı verin.

Panoramik çekimler bir mekanın 360 derecesağa sola ve 180 derece yukarı aşağı görüntülenebilen fotoğraf teknolojisidir. Görsel tanıtımda çok etkili bir yöntem olan panoramik sanal tur çalışmalar özellikle hizmet sektörü için görsel bir show'dur

Restaurant, otel, cafe, bar, eğlence mekanları, şehir tanıtımları, okul, hastane, sağlık kuruluşları, güzellik merkezleri, spor tesisleri v.b. hizmet sektörü ağırlıklı firmaların tanıtımında panoramik sanal tur çalışmaları kullanılmaktadır. Ayrıca imalathaneler, fabrikalar gibi sanayi kuruluşlarının tesis tanıtımında da kullanılmaktadır.

Görsel Sunum

Mekanınızın 360 derece internet ortamından gezinmesini sağlayan Sanal Tur Görsel Show Panoramik Çekim tanıtımlarınız için firmamızın hızlı, pratik ve ekonomik çözümleriyle tanışın..

Teklif İsteyin

Daha görsel, daha güzel Sanal Tur Görsel Show Panoramik Çekim sunumlar için firmamızdan size özel teklif isteyiniz. TIKLAYIN