Arama Motoru Optimizasyonu

Arama Motoru Optimizasyonu

Arama Motoru Optimizasyonu; Google, MSN, Yahoo, Bigg gibi kullanılan internet arama motorlarının sıralama kriterlerine göre web sitesinin düzenlenmesi ve ayarlarının yapılmasıdır.

Ülkemizde Google arama motoru en fazla kullanıldığından ( % 93 oranında ) yapılan optimizasyon çalışmaları genelde google arama motoruna göre yapılmaktadır. Google arama motorunun 100 lerce kriterini web sitenize uygulanması, zaman içinde ayarlamalarının yapılması, google kriterlerindeki değişikliklerin zamanında web sitesine uyarlanması sitenizin aramalarda üst sıralarda çıkmasını sağlar.

Google Optimizasyon

Arama motoru optimizasyonu zaman isteyen, takip isteyen ve bilinçli çalışmalar gereken profesyonel bir çalışmadır. Google optimizasyon çalışması yapıp sitelerinizi 1-2 ayda 1 sayfaya çıkaracağını iddia eden kişi ve kurumların yapabilecekleri bir hizmet değildir. Bilgi ve profesyonel çalışma gerektirir.

Bir çok kurumun ve kişinin web tasarımla, google optimizasyonun aynı olduğu hatasına düşmesi sebebiyle web siteleri milyonlarca site içinde kaybolmasına sebep olmaktadır. Google Optimizasyon kendi başına ayrı bir konudur. Bilgi, araştırma ve özel çalışma gerektiren bir meslektir.

Optimizasyon Teklifi İste

Çalışma yapılacak web sayfası, hedef kitlesi ve müşterilerini bize iletirseniz sizlere 1-4 iş günü arasında optimizasyon SEO alternatif seçenekler olan teklifimizi göndereceğiz. Teklif istemek için TIKLAYINIZ.

Çalışma Tercihi Yap

Sizlere gelen teklifte çalışma zamanı ve tekniklerine göre alternatif optimizasyon SEO çalışmaları teklifleri göreceksiniz. Sizlerin bütçe ve hedefine göre bu tekliflerden istediğinizi seçebilirsiniz..